>

"Ліверпуль" вдруге обіграв "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Загальний підсумок протистояння - 5:1 на користь "червоних"

Ливерпуль празднует гол Фирмино

Перед матчем на "Етіхаді" підопічним Хосепа Гвардіоли необхідно було ліквідувати трим'ячевий дефіцит, зароблений на "Енфілді".

Однак лише через 116 секунд після стартового свистка іспанця Матео Лаоса цей дефіцит скоротився на третину.

У суперечливому епізоді за участю захисника "червоних" ван Дейка і вінгера "Сіті" Стерлінга рефері прийняв сторону господарів. У підсумку м'яч був доставлений тим самим Стерлінгом у штрафний майданчик гостей на партнера по команді Жезуса, який холоднокровно дотиком відправив м'яч повз голкіпера "Ліверпуля" Каріуса 1:0.

Після забитого гола "Сіті" ще натиснув. Своєю чергою "Ліверпуль" прогнувся, але не зламався.

Визначальним у всьому двораундовому поєдинку був часовий відтинок з 41-ї по 42 хвилину, коли спершу гравець "Сіті" Бернардо Сілва послав м'яч у штангу, а через хвилину рефері у спірному епізоді пристав на бік цього разу гостей і скасував гол Сані.

Ці два епізоди дещо "підкосили" підопічних Гвардіоли і, навпаки, підбадьорили гостей.

Але остаточно заспокоїв і одних, і других швидкий гол Салаха в другій половині зустрічі - 1:1.

Тепер "Сіті" для загальної перемоги необхідно було забивати чотири м'ячі за 34 хвилини, у що вірилося насилу.

А коли на 77-й хвилині Фірміно більярдним ударом загнав "свояка" в нижній кут воріт Едерсона, матч перетворився на відверту формальність 1:2.

Таким чином, "Манчестер Сіті" за 8 останніх днів зазнав трьох поразок поспіль, двох із яких - у Лізі чемпіонів.