>

"Юнайтед" зробив фантастичний сome back у манчестерському дербі

"Манчестер Юнайтед" завдав поразки своїм землякам, програючи протягом матчу два м'ячі

Жозе Моуриньо и Хосеп Гвардиола после матча

У рамках 33-го туру Англійської Прем'єр-Ліги без п'яти хвилин чемпіон Англії клуб "Манчестер Сіті" приймав на "Етіхад" своїх земляків – "Манчестер Юнайтед", і до 20-ї хвилини зусиллями капітана команди Венсана Компані та Ілкая Гюндогана вигравав 2: 0.

Варто зазначити, що, в разі перемоги в дербі, "містяни" за шість турів до закінчення чемпіонату ставали чемпіонами Англії.

Однак, "червоні дияволи" не дозволили відзначити чемпіонство підопічним Хосепа Гвардіоли перед своїми вболівальниками.

"Юнайтед" повернулися до гри на 53-й хвилині, коли Поль Погба забив свій перший гол у цьому матчі 2-1.

Через дві хвилини француз зробив дубль 2-2.

А на 69-й хвилині захисник гостей Кріс Смоллінг установив остаточний рахунок у матчі 2-3.