>

Відбувся фінал Кубка Французької Ліги

"ПСЖ" обіграв чинного чемпіона Франції клуб Монако

Обладатели Кубка Французской Лиги

У фіналі Кубка Французької Ліги без п'яти хвилин чемпіон Франції парижський "ПСЖ"розгромив чемпіона чинного – "Монако" 3:0.

Незважаючи на гадану простоту, перемога була здобута парижанами в напруженій боротьбі, з елементами скандалу.

У матчі було призначено пенальті і не зараховано гол за допомогою відеоповтору. Причому, в обох випадках виграшною стороною виступав "ПСЖ".

Крім того, на користь парижан арбітр "зіграв", коли не призначив в їх ворота пенальті через гру рукою Кавані у власному штрафному.

Голи в першому таймі Кавані на 7-й хвилині з пенальті і Ді Марії (21) не остудили настрій монегасків у другій половині зустрічі. Матч тривав на зустрічних курсах.

І лише гол Кавані на 85-й хвилині заспокоїв підопічних Леонарду Жардіма.

Чергова перемога "ПСЖ" упроцесі сезону навряд чи збільшила шанси головного тренера Унаї Емері залишитися біля керма команди після закінчення сезону.