>

Збірна України переграла в товариському матчі команду Японії

Цього разу наша команда більш переконливо провела контрольний поєдинок

сборная Украины перед матчем со сборной Японии

У бельгійському Льєжі на стадіоні "Моріс Дюфран" збірна України провела другий за останній тиждень товариський матч.

Цього разу підопічним Андрія Шевченка протистояла збірна Японії - учасниця ЧС-2018.

Матч закінчився перемогою «синьо-жовтих» 2:1.

Як і в попередньому матчі із Саудівською Аравією, наша команда відкрила рахунок - після удару Ярослава Ракицького здалеку та невеликого рикошету від Євгена Коноплянки м'яч дещо дезорієнтував японського голкіпера і влетів під поперечину 1:0.

Однак ще до перерви суперник зумів після розіграшу стандарту зрівняти рахунок 1:1.

У другій половині зустрічі було багато, як для товариського матчу, боротьби.

Проте перевагою переважно володіла наша команда, і як логічне завершення домінування на полі - гол Олександра Караваєва в середині 2-го тайму - 2:1. Відзначимо вдалі дії на фланзі Євгена Коноплянки.

Надалі в обох команд були шанси змінити рахунок у матчі. Однак дебютний гол Караваєва за національну збірну так і залишився останнім у цьому поєдинку.

Цілком заслужена перемога підопічних Андрія Шевченка.