>

Мякяряйнен перемогла в пасьюті в Тюмені й очолила загальний залік у Кубку світу з біатлону

Перед останнім стартом фінка на 6 очок випереджає 3-кратну олімпійську чемпіонку Кузьміну

Кайса Мякяряйнен

На останньому нинішнього сезону етапі Кубка світу з біатлону, що триває в Тюмені, перегони переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами, з результатом 30:52.7 хв виграла фінська біатлоністка Кайса Мякяряйнен, яка лише на 0,2 сек випередила француженку Анаіс Бескон.

Третьою на фініші була німкеня Лаура Дальмаєр, яка відстала від переможниці перегонів на 17,5 сек.

Білоруска Дар'я Домрачева, яка стартувала першою в пасьюті, була на фініші четвертою (+35,1).

Варто додати, що перед останніми перегонами сезону - мас-стартом, які відбудуться в неділю о 16-00, загальний залік Кубка світу очолила Мякяряйнен. Фінка має перевагу над словачкою Анастасією Кузьміною в 6 очок.

Нас чекає контактна боротьба за Великий кришталевий глобус-2018. А з урахуванням того, що Мякяряйнен, якій пішов 36-й рік, заявила про завершення спортивної кар'єри цього сезону, завтрашній мас-старт може стати для фінки перегонами всього її життя.

Нагадаємо, Кайса жодного разу у своїй спортивній кар'єрі не вигравала Великий кришталевий глобус.