>

Білоруска Домрачова виграла спринтерську гонку на етапі Кубка світу з біатлону в Тюмені (оновлено)

Україна етап бойкотує.

Дарья Домрачева

На останньому цього сезону етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у Тюмені, спринтерську жіночу гонку на 7,5 км з результатом 21.42,8 хв. виграла лідерка білоруської команди Дарія Домрачова. 4-разова олімпійська чемпіонка була точною на двох вогневих рубежах.

Лише на мить (1,2 сек.) від переможниці відстала фінка Кайса Мякяряйнен, яка також була точною в стрільбі.

Допустивши один промах, норвежка Тіріл Екгофф стала на фініші третьою, з відставанням на 33,3 сек.

Нагадаємо, Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення бойкотувати всі спортивні заходи, що проводяться на території Росії. Етап Кубка світу з біатлону в Тюмені є першим спортивним заходом, що підпадає під вищезгадане рішення.

Етап бойкотують також спортсмени зі США, з Канади та Чехії.

1.     Дарія Домрачова (Білорусь) 21.42,8 (0)
  2.     Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) +01,2 (0)
  3.     Тіріл Екгофф (Норвегія) +33,3 (1)
  4.     Анаїс Бескон (Франція) +43,7 (1)
  5.     Ліза Віттоцці (Італія) +49,7 (0)
  6.     Лаура Дальмаєр (Німеччина) +50,0 (1)
  7.     Доротея Вірер (Італія) +52,2 (0)
  8.     Лена Хаккі (Швейцарія) +01.01,0 (0)
  9.     Анаїс Шевальє (Франція) +01.01,1 (1)
  10.     Марта Ольсбу (Норвегія) +01.02,3 (2)

Оновлення. Варто зазначити, що через прийняте рішення бойкотувати етап Кубка світу в Тюмені жіноча збірна України втратила можливість використовувати на наступний сезон максимальну квоту для учасниць на етапи Кубка світу (вісім біатлоністок у заявці на етап, і шість - у заявці на гонку).

У сезоні 2018/19 на етап КС від нашої команди буде заявлено сім біатлоністок, з яких на гонку тренери зможуть визначити лише п'ятьох.

За підсумками етапу в Тюмені збірну України випередили команди Росії і Норвегії.