>

Стали відомі перші півфіналісти найстарішого футбольного турніру у світі

"Тоттенхем" і "Манчестер Юнайтед" вийшли до півфіналу Кубка Англії

Відбулися перші чвертьфінальні поєдинки найстарішого футбольного турніру у світі  – Кубка Англії.

Лондонський "Тоттенхем" у домінантній манері переграв на виїзді "Суонсі" з рахунком 3: 0. Дублем відзначився данець Крістіан Еріксен, а також аргентинець Ерік Ламела.

Другим півфіналістом став "Манчестер Юнайтед", який на припорошеному снігом «Олд Траффорд» переграв дебютантів Англійської Прем'єр-Ліги клуб "Брайтон" 2: 0.

Спершу на 37-й хвилині Наманья Матич буквально вклав м'яч у голову своєму партнеру Ромелу Лукаку 1: 0. А під завісу поєдинку сам серб замкнув крос Ешлі Янга зі штрафного 2: 0.

У неділю відбудуться ще два матчі стадії 1\4 фіналу. Сенсація турніру "Віган", що виступає в Лізі Один,  на "Ді-дабл-ю Стедіумі" приймає "Саутгемптон", а чемпіон Англії позаминулого року "Лестер" постарається на своєму полі засмутити чемпіона нинішнього - лондонський "Челсі".