>

Українські лижники здобули ще дві нагороди на Паралімпіаді

Українська збірна отримала вже 21 медаль.

Лыжники Григорий Вовчинский и Максим Яровой

На зимових Паралімпійських іграх українські лижники Григорій Вовчинський і Максим Яровий отримали срібні та бронзові медалі відповідно. Про це повідомив Національний олімпійський комітет у Фейсбук.

Вовчинський став другим серед спортсменів у категорії "стоячи" в лижних перегонах. Він подолав дистанцію 10 кілометрів класичним стилем за 24 хвилини 15,5 секунди і отримав "срібло".

У лижних перегонах на 7,5 кілометрів серед чоловіків в категорії "сидячи" Ярий подолав дистанцію за 22 хвилини 39,9 секунди, отримавши бронзову нагороду.

Президент України Петро Порошенко привітав Григорія Вовчинського у і Максима Ярого з перемогами на змаганнях.

ХІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 почалися 9 березня. Станом на 17 березня українська збірна вже завоювала 21 медаль (6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород).

Нагадаємо, раніше лижник Рептюх виборов для України третє "золото" Паралімпіади-2018.