Олимпиада-2018

Лаура Дальмаєр стала дворазовою чемпіонкою Пхьончхана

Німецька біатлоністка виграла 10-кілометрову гонку переслідування.

Двукратная олимпийская чемпионка Пхёнчхана

Стартувавши з гандикапом у 24 сек. олімпійська чемпіонка в спринті і в гонці переслідування не залишила своїм суперницям жодних шансів.

З одним штрафним колом "баварський молоток" витратила на проходження дистанції 30:35,3 хв. і на 29,4 сек. випередила найближчу суперницю.

Баталія розгорілася в боротьбі за "срібло" між словачкою Анастасією Кузьміною і француженкою Анаіс Бескон. У підсумку на 0,2 сек. швидшою була Кузьміна, здобувши для своєї збірної прем'єрну медаль Пхьончхана.

Кузьміна цілком могла нав'язати боротьбу Лаурі Дальмаєр. Однак чотири промахи на вогневих рубежах не дозволили Анастасії боротися за "золото".

Найкращою серед українок була старша з сестер Семеренко – Віта, з чотирма промахами і відставанням на 2:19 від лідера, закінчила гонку на 18-му місці. Таким чином, Віта програла своєму стартовому протоколу чотири позиції.

Також чотири промахи на вогневих рубежах допустила Анастасія Меркушина. У підсумку Анастасія посіла 46-те місце.

Відзначимо, що кваліфікована на гонку Валентина Семеренко на старт не вийшла.

Через годину стартує чоловічий пасьют на дистанції 12,5 км.