>

Воротар "Валенсії" вибив кілька зубів капітану "Атлетіко" під час матчу

Дієго Годін пожертвував своїми зубами заради перемоги.

Диего Годин

4 лютого в центральному матчі 22-го туру Прімери "Атлетіко" (2-ге місце) приймав сусідів по турнірній таблиці "Валенсію" (3).

На початку 2-го тайму, за рахунку 0:0, "матрацники" організували стандарт біля воріт "кажанів". Як завжди, на стандарт підтягнувся капітан господарів захисник Дієго Годін.

Під час розіграшу штрафного удару в повітряній дуелі уругваєць зіткнувся з голкіпером гостей Нето.

На поточний результат зустрічі це зіткнення не вплинуло - гол "Атлетіко" в тому епізоді не забив. А ось на порожнину рота Годіна rendez-vous з голкіпером мав для уругвайця прямі наслідки - капітан "Атлетіко" втратив кілька зубів - у боротьбі за верхній м'яч Нето ненавмисно вдарив Годіна ліктем по обличчю.

Про те, наскільки серйозне пошкодження отримав захисник і коли він зможе повернутися на поле, стане відомо після обстеження.

Варто відзначити, що господарі зусиллями Корреа на 59-й хвилині зуміли помститися за свого капітана - "Атлетіко" виграло 1:0.