>

Збірна України з футзалу поступилася португальцям на Чемпіонаті Європи (оновлено)

Україна зіграє у чвертьфіналі Євро-2018 у ранзі другої команди групи C.

Архивное фото

Збірна України в другому матчі чемпіонату Європи з футзалу в Любляні поступилася команді Португалії з рахунком 3: 5.

Як повідомляє ZN.ua, матч для України почався, як і зустріч з румунами, з двох пропущених м'ячів. Проваливши перший тайм, підопічні Косенка здорово почали другу половину гри й навіть зуміли зрівняти рахунок.

"Однак нічийний результат на табло протримався недовго, а португальці буквально розірвали оборону України, забивши ще тричі. Усе, на що вистачило української команди, так це на ще один забитий м'яч наприкінці зустрічі", - йдеться в повідомленні.

Голи: Разуванов (29), Королишин (32), Шотурма (40) - Коельо (3), Бріту (13), Карі (34), Мігель (36), Рікардіньо (37)

Таким чином, у плей-офф з першого місця вийшла збірна Португалії, а Україна зіграє у чвертьфіналі Євро-2018 у ранзі другої команди групи C.

Зазначимо, що і Португалія, і України у своїй групі по черзі обіграли команду Румунії.

Оновлення. Суперником України у чвертьфіналі став діючий чемпіон Європи збірна Іспанії, яка виграла групу D. Матч відбудеться 6 лютого.

Повністю сітка плей-оф чемпіонату Європи виглядає так:

Словенія - Росія

Казахстан - Сербія

Португалія - Азербайджан

Іспанія - Україна

Варто відзначити, що раніше у своїй історії Україна і Іспанія шість разів зустрічалися на чемпіонатах Європи. Усі шість матчів виграли іспанці. Сумарний рахунок - 26:5 на користь Фурії Рохі. Останній матч відбувся на груповому етапі Євро-2016, коли українці програли з рахунком 1:4.

Якщо Україна програє у чвертьфіналі, то це Євро стане вже п'ятим поспіль, на якому наша збірна вилетить на першій стадії плей-оф.

Якщо ж програє Іспанія, на що ми дуже сподіваємося, - для неї це буде перший виліт в історії ЧЄ до півфінальної стадії.