>

Українка Варвинець завоювала "срібло" на чемпіонаті Європи з біатлону

Біатлоністка з Чернігова зупинилася за крок від завоювання своєї другої золотої медалі

Ирина Варвинец

25-річна Ірина Варвинець завоювала срібну медаль у гонці переслідування на 10 км чемпіонату Європи з біатлону в Ріднау (Італія). Випередити українку змогла лише француженка Клоє Шевальє. На третьому місці ще одна представниця Франції - Жюлі Симон.

Визначальною в боротьбі за "золото" стала стрілянина на третьому вогневому рубежі, на якому Варвинець допустила один промах. Шевальє на всіх чотирьох вогневих рубежах була точна.

Нагадаємо, напередодні Варвинець виграла спринтерську гонку на дистанцію в 7,5 км, випередивши Шевальє на 12,5 секунди. Решта учасниць української збірної виступили непереконливо. Яна Бондар посіла 36-те місце, Ольга Абрамова і Марія Панфілова зайняли відповідно 40 і 41 місця.