>

Світоліна не змогла вийти в півфінал Australian Open

Українка не мала шансів у матчі з 37-ю ракеткою світу.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (4-та у світі), яка вважалася фавориткою на перемогу в Australian Open, зазнала поразки у чвертьфіналі турніру.

Бельгійка Еліс Мертенс (37-ма) впевнено розправилася з опоненткою з рахунком 6:4, 6:0.

Після матчу Світоліна скаржилася на проблеми зі стегном.

Для тенісисток це був другий очний поєдинок у турі. Минулого року Світоліна перемогла Мертенс у фіналі турніру WTA в Стамбулі. Раніше найкращим результатом на мейджор для бельгійки було третє коло Ролан Гаррос. Українка двічі грала в чвертьфіналах турнірів Великого шолома, обидва рази на Відкритому чемпіонаті Франції, у 2015 і 2017 роках.

В 1/2 фіналу Еліс Мертенс зіграє з переможницею матчу Каролін Возняцькі (2-га) - Карла Суарес Наварро (39-та).

Світоліна стала першою представницею України, якій вдалося дістатися до 1/4 фіналу Australian Open у жіночому одиночному розряді. На шляху до чвертьфіналу в Мельбурні Еліна Світоліна святкувала перемоги над Іваною Йорович (Сербія, 279-та), Катержиною Синяковою (Чехія, 59-та), Мартою Костюк (Україна, 521-ша) і Денісою Аллертовою (Чехія, 130-та).