>

Українка Марта Костюк вийшла у фінал кваліфікації AusOpen

За місце в основній сітці вона посперечається з чешкою Барборою Крейчиковою.

15-річна українська тенісистка Марта Костюк перемогла в другому матчі кваліфікації турніру Великого Шолома.

Костюк, яка зараз займає 521-й рядок світового рейтингу, переграла 25-річну представницю Чилі Даніелу Сегель (209-та) з рахунком 1:6, 6:4, 6:2.

За місце в основній сітці українська тенісистка посперечається з представницею Чехії Барборою Крейчиковою (124-та в світі), в сітці кваліфікації під тринадцятим номером.

У минулому році за час виступів на юніорському рівні Марта Костюк виграла одиночний титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту в парному, стала переможницею Відкритого чемпіонату США в парі і виграла юніорський Підсумковий турнір

Інша українська юніорка 17-річна Даяна Ястремська (177-та) завершила виступи в кваліфікації AusOpen, програвши 28-річній Александрі Дулгер з Румунії (190-та) з рахунком 6:7, 0:6.

Ястремська - фіналістка юніорського Вімблдону-2016 в одиночному розряді.