>

Світоліна і Цуренко розпочали новий сезон з перемог (оновлено)

Обидві українки вийшли у друге коло Brisbane International.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (6-та у світі) в понеділок впевнено виграла стартовий матч на престижному турнірі в Брісбені з призовим фондом $1 млн.

У поєдинку першого кола вона за півтори години оформила перемогу в матчі з іспанкою Карлою Суарес Наварро (40-ва) - 6:2, 6:4.

За вихід до чвертьфіналу українка посперечається з хорваткою Аною Конюх (44-та). Рахунок у статистиці протистоянь: 1-1. Конюх в стартовому матчі у Брісбені віддала всього три гейми Кікі Бертенс (31-ша) з Нідерландів.

Оновлення. Через кілька годин після Світоліної відсвяткувала перемогу в першому колі Брісбена і Леся Цуренко (42-га у світі). Через 67 хвилин вона обіграла першу ракетку Австралії Ешлі Барті (17-та).

За місце у чвертьфіналі Цуренко позмагається з 32-річною Каєю Канепі з Естонії (99-та). Для українки це буде перший очний поєдинок з цією тенісисткою.

Нагадаємо, що в 2017 році на цьому турнірі Світоліна дійшла до півфіналу, де поступилася Кароліні Плішковій.