>

"Динамо" розгромило "Партизан" і вийшло з групи з першого місця

Кияни зіграють у весняному плей-оф.

Київське "Динамо" виграло у сербського "Партизана" у матчі шостого туру Ліги Європи. Гра, яка відбулася на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 4:1.

Майже у всіх голах взяв участь півзахисник киян Микола Морозюк. На 6-й хвилині він забив перший гол у ворота Володимира Стойковича, а потім віддав дві гольові передачі Жуніору Мораесу (28-ма і 31-ша хвилина). На 78-й хвилині бразилець зробив хет-трик, реалізувавши пенальті.

Наприкінці першого тайму "Партизан" забив гол "у роздягальню", коли Морозюк підставив підніжку Сумі Сейдубі у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував Марко Євтович, але на більше сербів не вистачило.

"Динамо" з 13 очками впевнено посіло перше місце в групі B і продовжить участь в Лізі Європи навесні. "Партизан", незважаючи на поразку, з 8 очками став другим у групі і теж вийшов у плей-оф.

Жеребкування 1/16-ї фіналу відбудеться 11 грудня.

Нагадаємо, що першу гру в Белграді "Динамо" виграло 3:2.