>

"Шахтар" вийшов у плей-оф Ліги Чемпіонів

Матч з "Манчестер Сіті" завершився з рахунком 2:1.

В останньому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів ФК "Шахтар" переміг "Манчестер Сіті". Зустріч в Харкові завершилася з рахунком 2:1.

"Манчестер Сіті" вже гарантував собі перше місце в групі F, а "гірники" вели боротьбу за другу сходинку з "Наполі".

"Шахтар" відкрив рахунок на 26-й хвилині. З подачі Марлоса Бернард закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

На 33-й хвилині "Шахтар" збільшив перевагу в рахунку. Марлос передачею врозріз вивів Ісмаїлі зліва один на один з голкіпером "Манчестер Сіті", який допустив помилку на виході і дозволив бразильському захиснику влучити в порожні ворота, повідомляє Еспресо.

У компенсований арбітром час англійці заробили пенальті - Богдан Бутко збив Габріела Жезуса. Серхіо Агуеро реалізував пенальті.

У другому матчі групи F "Наполі" в гостях у більшості програв голландському "Феєнорду" 1:2 і продовжить виступи в Лізі Європи.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 11 грудня.