>

Українська біатлоністка Джима на етапі Кубка світу завоювала другу «бронзу» поспіль

У загальному заліку Юлія Джима вийшла на друге місце.

На першому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в шведському Естерсунді, українська біатлоністка Юлія Джима завоювала другу "бронзу" поспіль. Про це повідомляє ZN.ua.

У п'ятницю наша спортсменка стала третьою в спринтерській гонці на 7,5 км.

Джима програла француженці Жюстін Брезаз (4,4секунди) і сенсаційній переможниці - німкені Деніз Херманн (19,6 секунди).

Віта Семеренко посіла 21-ше місце, Валя Семеренко - 22-ге. Сестри допустили по одному промаху і відстали від переможниці на 1:09 і 1:10 хвилини. Олена Підгрушна зайняла 28-ме місце, Анастасія Меркушина - 34-те місце, Ірина Варвинець - 73-тє.

Раніше Юлія Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці. Тоді українка поступилася переможниці 12 секундами, а всі медалістки відстріляли точно на вогневих рубежах.

У загальному заліку Джима вийшла на друге місце.

Нагадаємо, в січні 2017 українка Юлія Джима стала переможницею спринтерської гонки на чемпіонаті Європи з біатлону.