>

"Динамо" мінімально поступилося албанському "Скендербеу"

У поєдинку без глядачів забито п'ять м'ячів.

У матчі 5-го туру групового раунду Ліги Європи чемпіон Албанії "Скендербеу" приймав віце-чемпіона України київське "Динамо". Український клуб програв на чужому полі з рахунком 2:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Поєдинок проходив без глядачів: УЄФА покарав албанську команду за протиправні дії вболівальників у попередніх матчах. Відсутність уболівальницького антуражу команди компенсували п'ятьма забитими голами, передає УНІАН.

На 16-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок на користь київської команди після красивої комбінації "Динамо". Однак уже через дві хвилини "Скендербеу" зрівняв рахунок - відзначився Сабієн Ліляй.

На початку другого тайму Аденії і Соу на 52-й і 56-й хвилинах забили два голи у ворота "біло-синіх", зробивши рахунок 3:1. "Динамо" не хотіло поступатися супернику і багато атакувало в кінцівці зустрічі. У результаті новачок українського клубу Назарій Русин уже в компенсований час зробив рахунок 3:2.

Це перша поразка "Динамо" в нинішньому груповому турнірі Ліги Європи.

Нагадаємо, "Динамо" вже гарантував собі вихід у плей-оф другого за рангом єврокубку.