>

Україна поступилася Хорватії у вирішальному матчі відбору ЧС

Матч проходив на НСК "Олімпійський" і закінчився з рахунком 0:2.

Збірна України в поєдинку 10-го туру відбірного циклу ЧС-2018 на своєму полі поступилася команді Хорватії і проґавила шанс зіграти у фінальній стадії турніру.

Матч проходив на НСК "Олімпійський" за повних трибун і закінчився з рахунком 0:2.

У першому таймі наша команда створювала гольові моменти біля воріт суперника, але українцям не вистачало точності. У другій половині гри хорвати нейтралізували захист нашої збірної і реалізували свої моменти. Обидва м'ячі у ворота Андрія П'ятова на рахунку хорвата Андрея Крамарича - на 62-й і 70-й хвилинах.

Україна і Хорватія зустрічалися між собою вісім разів, з яких чотири перемагали хорвати, один раз святкували успіх українці, три зустрічі закінчилися нічиєю.

В інших сьогоднішніх матчах групи І Ісландія в Рейк'явіку перемогла футболістів Косова - 2:0, а Фінляндія в Турку розійшлася миром з Туреччиною - 2:2.

Таким чином, збірна України посіла третє місце у своїй відбірній групі. На чемпіонат світу поїде Ісландія, а Хорватія ще побореться в плей-оф.