>

"Зоря" вирвала у "Динамо" нічию, програючи 0:3 після першого тайму

"Шахтар" обіграв "Карпати" - 2: 0.

Луганська "Зоря" зуміла вирвати нічию в результативному матчі (4:4) 11-го туру чемпіонату України з футболу проти київського "Динамо", програючи з рахунком 0:3 після першого тайму.

У першому таймі матчу в Запоріжжі гості зробили вагому заявку на перемогу завдяки голам Дьємерсі Мбокані, Віталія Буяльського та Жуніора Мораеса, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На початку другого тайму Ігор Харатін із пенальті відіграв один м'яч. На 75-й хвилині бразильський нападник "Зорі" Іурі забив другий гол у ворота "Динамо", а через п'ять хвилин його співвітчизник Сілас зрівняв рахунок.

Через дві хвилини Денис Гармаш знову вивів киян уперед, але на 87-й хвилині Євген Опанасенко знову вирівняв результат і цей гол став останнім у матчі.

"Шахтар" в неділю обіграв на своєму полі "Карпати" з рахунком 2:0.

Після 11-го туру донецька команда лідирує в чемпіонаті з 28 очками і випереджає "Динамо" за набраними очками на 4 пункти. Як відомо, столичний клуб зіграв на один матч менше через неявку на гру в Маріуполі, але доля цього матчу поки остаточно не вирішена.

Нагадаємо, 28 вересня "Зоря" сенсаційно обіграла іспанський "Атлетік" в Лізі Європи.