>

"Шахтар" поступився "Манчестер Сіті" в матчі Ліги Чемпіонів

"Гірники" в гостях пропустили два м'ячі.

Футболісти донецького "Шахтаря" поступилися у вівторок, 26 вересня, в Англії "Манчестер Сіті" (0:2) в матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

М'ячі на "Етіхад Стедіум" в Манчестері забили Кевін де Брейне (48-ма хвилина) і Стерлінг (90-та), повідомляє Укрінформ.

На 72-й хвилині голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов врятував команду після удару з 11-метрової позначки у виконанні Серхіо Агуеро.

Зустріч "Манчестер Сіті" - "Шахтар" обслуговувала бригада арбітрів з Португалії на чолі з Мануелем де Соузою.

Безпрограшна домашня серія "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів, включаючи кваліфікацію, тепер становить вже 11 матчів (8 перемог і 3 нічиї). Остання поразка трапилася у першому турі сезону-2015/2016, коли в Манчестері приймав "Ювентус" (1:2).

В іншій зустрічі квартету F в Італії "Наполі" на "Сан-Паоло" у Неаполі переміг голландський "Феєноорд" - 3:1.

Турнірне становище: "Манчестер Сіті" - 6 очок, "Шахтар" - 3, "Наполі" - 3, "Феєноорд" - 0.

Наступний матч "Шахтар" проведе у Роттердамі проти "Феєноорда" 17 жовтня.