>

Хемілтон виграв першу в історії Формули-1 нічну дощову гонку

Це його 60-та перемога в кар'єрі.

Пілот команди Mercedes Льюїс Хемілтон у неділю виграв Гран-прі Сінгапуру, збільшивши свою перевагу в чемпіонаті до 28 очок над своїм основним суперником з Ferrari Себастьяном Феттелем. Це його 60-та перемога в кар'єрі.

Німець стартував першим, але на самому початку гонки агресивним маневром влаштував аварію, в результаті якої зійшов як він сам, так і його напарник Кімі Райкконен, Макс Фертаппен з Red Bull і Фернандо Алонсо з McLaren.

У результаті Хемілтон опинився на першому місці і не упустив його до самого фінішу. Гран-прі в Сінгапурі проходить після заходу сонця, а перед стартом ще й пішов невеликий дощ. Тобто англієць виграв першу в історії Формули 1 нічну дощову гонку.

Місця на подіумі також зайняли Даніель Ріккардо з Red Bull і напарник Хемілтона за Mercedes Валттері Боттас.

Наступні місця посіли: Карлос Сайнс (Toro Rosso, кращий фініш у кар'єрі), Серхіо Перес (Force India), Джоліон Палмер (Renault, кращий фініш в кар'єрі), Стоффела Вандорн (McLaren, кращий фініш в кар'єрі), Ленс Стролл (Williams) , Роман Грожан (Haas), Естебан Окон (Force India).

Гонщик Renault Ніко Хюлькенберг не фінішував, але встановив новий рекорд Формули 1 - 129 гонок без подіумів.

В особистому заліку у Хемілтона 263 очка, у Феттеля - 235, у Боттаса - 212, у Ріккардо - 162, у Раййконена- 138.