>

"Динамо" розпочало Лігу Європи з перемоги

Матч проти албанського "Скендербеу" завершився з рахунком 3:1.

Київське "Динамо" у першому турі групового етапу Ліги Європи провело матч проти албанського "Скендербеу". Поєдинок відбувся в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський". Ніколи раніше кияни не зустрічалися з клубами з Албанії в офіційних матчах.

Рахунок у матчі відкрили гості: на 39-й хвилині Музака пробив з лінії штрафного, завершивши контратаку.

У другому таймі "Динамо" відігралося трьома голами. На 47-й хвилині відзначився Сидорчук. На 50-й - Жуніор Мораєс, який вийшов на заміну, забив чи не першим дотиком до м'яча.

Після того, як албанський захисник Міци на 64-й хвилині збив Кадара в своїй штрафній, Мбокані точно пробив з пенальті - 3:1.

Наступний матч "Динамо" в Лізі Європи зіграє 28 вересня в Белграді проти "Партизана".