>

Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017

21-річний плавець Михайло Романчук установив рекорд Універсіади.

Український плавець Михайло Романчук  виграв золоту медаль Універсіади, яка проходить у Китаї, в запливі на 400 метрів вільним стилем.

21-річний українець установив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд, передає ZN.ua.

Також українські гімнасти Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Євген Юденков, Владислав Грико і Петро Пахнюк завоювали срібну медаль.

Українська команда стала другою в командних змаганнях з результатом 257,900 бала. Перше місце дісталося збірній Японії (260,225 бала), третє - Росії (253,150).

Зазначається, що Олег Верняєв на 6-ти снарядах показав кращий результат серед 122 спортсменів - 87,150 бала.

Нагадаємо, наприкінці липня Романчук узяв "срібло" на чемпіонаті світу з плавання.