>

Говоров виграв для України першу за 10 років медаль Чемпіонату світу з плавання

Українець завоював "Бронзу" на ЧС у Будапешті.

Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на Чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у Будапешті.

Про це повідомляє isport.ua.

На своїй коронній дистанції - 50 метрів батерфляєм - на якій Говоров є чемпіоном Європи 2016 року, він впевнено вийшов у фінал (в попередніх запливах був першим, а в півфіналі другим). У вирішальному запливі Говоров проплив дистанцію за 22,84 секунди і став третім.

Чемпіоном світу став британець Бенджамін Прауд, який проплив дистанцію за 22,75 секунд, другим фінішував бразилець Ніколас Сантос (22,79).

Ще один українець Андрій Хлопцов, для якого це дебютний чемпіонат світу, став у фіналі сьомим з результатом 23,31 секунди. Таким чином, Хлопцов повторив свій юнацький світовий рекорд на цій дистанції, який він встановив напередодні в півфіналі.

Медалей зі світових першостей з плавання українці не привозили вже 10 років (не враховуючи чемпіонати на короткій воді -25 м). Останній раз на чемпіонаті світу відзначилися Олег Лісогор та Ганна Хлістунова - в 2007 році.

Нагадаємо, в 2013 році Говоров оновив рекорд України на 50-метрівці кролем.