>

"Шахтар" і "Динамо" новий сезон УПЛ почали з перемог

Гірники обіграли "Ворсклу" - 3:0, динамівці перемогли "Чорноморець" - 2:1.

Чемпіони України - футболісти донецького "Шахтаря" з перемоги стартували в 27-м чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги. У Полтаві "гірники" обіграли "Ворсклу" - 3:0. Відзначилися Факундо Феррейра (27-ма хвилина), Марлос (66) і Алан Патрік (90 +3), повідомляє Укрінформ.

Срібні призери - київські динамівці, в свою чергу, взяли три очки в домашній грі з одеським "Чорноморцем" - 2:1. У "Динамо" м'ячі забили Володимир Шепелєв (22) і Андрій Ярмоленко (42), у гостей рахунок відкрив Олексій Хобленко (13). На 73-й хвилині з поля видалено одесита Олександра Каплієнка (73).

Як повідомлялося, інші чотири матчі стартового туру пройшли в неділю.

Бронзовий призер чемпіонату-2016/2017 - луганська "Зоря" програла в Запоріжжі кам'янській "Сталі" - 0:1. "Олександрія" вдома поступилася донецькому "Олімпіку" - 0:2.