>

Еліна Світоліна виграла четвертий титул WTA в сезоні

Українка вийшла в лідери чемпіонської гонки сезону 2017 року.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла четвертий титул WTA в сезоні, здобувши перемогу над румункою Сімоною Халеп (4-6 7-5 6-1) у фіналі турніру Internazionali BNL d'Italia, який пройшов у Римі.

Як зазначає профільне видання "Великий теніс України", на шляху до трофею в Римі Світоліна обіграла таких суперниць, як Алізе Корне, Мона Бартель, Кароліна Плішкова, а Гарбіньє Мугуруса в півфіналі не змогла завершити матч, поступаючись 1-4.

Раніше в цьому році українка стала переможницею на змаганнях WTA International на Тайвані і в Туреччині, а також уперше стала чемпіонкою турніру серії WTA Premier 5 в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Новий тиждень наша тенісистка почне як лідер чемпіонських перегонів (у боротьбі за путівки на Підсумковий турнір у Сингапур).

Нагадаємо, що Світоліна вперше потрапила в топ-10 у світовій класифікації після перемоги на турнірі в Дубаї в лютому.