>

"Динамо" відклало чемпіонство "Шахтаря"

Чемпіонським може стати поєдинок проти "Зорі" 5 травня.

У неділю в чемпіонаті України з футболу міг визначитися чемпіон. На стадіоні "Металіст" "Шахтар" приймав ФК "Олександрія". А в Києві "Динамо" грало проти "Чорноморця".

Донецька команда, що нині грає в Харкові через військові дії на сході України, виграла в "Олександрії" з рахунком 1: 0. Якби кияни втратили очки в матчі з "Чорноморцем", "Шахтар" був би чемпіоном. Цього не сталося.

Кияни розгромили "Чорноморець" з рахунком 4: 1. Вже на другій хвилині форвард киян Андрій Ярмоленко розпечатав ворота одеситів. На 40-й хвилині другий гол забив Артем Бесєдін, а на 43-й - Домагой Віда.

Наприкінці другого тайму команди обмінялися голами: спочатку Ярмоленко оформив дубль, реалізувавши пенальті на 80-й хвилині, а на 84-й гол престижу забив Микита Татарков.

Ця перемога гарантувала "Динамо" срібні медалі.

За п'ять турів до кінця чемпіонату в "Динамо" 58 очок, у "Шахтаря" - 72. "Зоря", яка йде третьою, набрала 42 очки.

У наступному турі титул "Шахтаря" буде залежати лише від нього самого. Якщо 5 травня він обіграє "Зорю", то стане чемпіоном України вперше з 2014 року.

Нагадаємо, що останні два роки чемпіоном України ставало "Динамо".