>

Українські хокеїсти програли другий матч на домашньому чемпіонаті світу

Матч завершився з рахунком 1:2 на користь збірної Польщі.

Збірна України з хокею програла полякам другий матч чемпіонату світу в дивізіоні 1A, який проходить у Києві. Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь збірної Польщі.

Усі три шайби були закинуті в різні періоди. Спочатку відзначився польський нападник Томаш Малясінський (Swindon Wildcats), у другому періоді рахунок зрівняв Роман Благой (ХК "Донбас"), а фінальний рахунок у третьому періоді встановив Дам'ян Капіца (Cracovia Krakow).

Після двох поразок збірна України замикає турнірну таблицю.

Турнір дивізіону 1A, де цього року грають Україна, Угорщина, Південна Корея, Польща, Австрія і Казахстан, буде проходити на льоду київського Палацу спорту до 28 квітня. Змагання проходить в одне коло. Дві кращі команди перейдуть у топ-дивізіон, а остання вилетить у дивізіон 1B.

Нагадаємо, що торік збірна України виграла дивізіон 1B.

Чемпіонати світу з хокею проходять щорічно в чотирьох дивізіонах - вищому, першому, другому і третьому. Перші і другий розділені на підгрупи. Збірна України в останні роки грає в першому дивізіоні, то піднімаючись в групу A, то опускаючись у групу B.