>

"Атлетіко" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Мадридці залишили за бортом турніру чемпіона Англії "Лестер".

Першими півфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА стали футболісти іспанського клубу "Атлетіко".

Мадридці залишили за бортом турніру чемпіона Англії "Лестер", повідомляє Укрінформ.

Після домашньої перемоги (1:0) підопічні Дієго Сімеоне в матчі-відповіді обмінялися голами з господарями арени "Кінг Павер" - 1:1: на 26-й хвилині Сауль Ньїгес вразив ворота "Лестера" головою після навісу Філіпе Луїса, а на 61-й хвилині паритет відновив Джеймі Варді, вдало зігравши на добиванні після заблокованого удару Бенджаміма Чілвелла.

Другий півфінальний матч Ліги чемпіонів проходить на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді, де чинний володар титулу "Реал" зустрічається з мюнхенською "Баварією".

Решта учасників 1/2 фіналу Ліги чемпіонів визначаться в середу, 19 квітня. "Монако" на домашній арені "Луї II" зіграє з дортмундською "Боруссією" (3:2), а "Барселона" на "Камп Ноу" зустрінеться з "Ювентусом" (0:3).

Жеребкування півфінальної стадії турніру відбудеться 21 квітня в Ньоні (Швейцарія), матчі пройдуть 2-3 і 9-10 травня.

Фінал головного клубного єврокубка 3 червня прийме стадіон "Національний" у Кардіффі (Уельс).