>

"Реал" обіграв "Баварію" з рахунком 2:1

"Атлетіко" в Мадриді переміг англійський "Лестер" - 1:0.

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв мюнхенську "Баварію" з рахунком 2:1.

Два м'ячі у ворота Мануеля Нойєра на "Альянц-Арені" в Мюнхені забив Криштіану Роналду (47-ма і 77-ма хвилини). У "Баварії" голом відзначився Артуро Відаль (26), повідомляє власний кореспондент Укрінформ.

Зазначимо також, що на 45 + 1 хвилині Відаль не реалізував пенальті, а на 61-й у "Баварії" ще й вилучили з поля Хаві Мартінеса.

Іспанський "Атлетіко" в Мадриді переміг англійський "Лестер" - 1:0. Гол в активі француза Антуана Грізманна (28, з пенальті).

Матчі-відповіді в цих чвертьфінальних парах пройдуть 18 квітня.

Результати перших поєдинків 1/4 фіналу ЛЧ, які були зіграні раніше: "Ювентус" (Італія) - "Барселона" (Іспанія) - 3:0, "Боруссія" (Дортмунд, Німеччина) - "Монако" (Франція) - 2:3.