>

"Шахтар" зазнав першої поразки в нинішньому сезоні Прем'єр-ліги

"Чорноморець" виграв у "гірників", які йдуть першими.

Донецький "Шахтар" у неділю, 9 квітня, зазнав першої поразки в нинішньому сезоні української Прем'єр-ліги, програвши в Харкові "Чорноморцю" з рахунком 1:2.

"Гірники" відзначилися першими на 27 хвилині - Берндард зіграв у стінку з Густаво Бланко-Лещуком і, вийшовши один на один, обіграв воротаря одеситів Данила Каневцева.

"Чорноморець" зумів ще до перерви відігратися, коли на 37-й хвилині Олександр Андрієвський з лету з-за меж штрафного забив у дев'ятку. А в другому таймі контратаку реалізував Жорже Еліас.

Перед матчем на перемогу "Шахтаря" коефіцієнт становив 1,1, а на тріумф "Чорноморця" - 27.

Незважаючи на поразку, "гірники" в чемпіонаті йдуть з великим відривом від "Динамо". У "Шахтаря" - 63 очки, у киян в разі перемоги в сьогоднішньому матчі будуть 52.