>

Українські паралімпійці завоювали 8 медалей чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону

За підсумками двох днів змагань у збірної України 6 золотих, 7 срібних і 4 бронзові медалі.

У другий день змагань чемпіонату світу з лижних гонок і біатлону в німецькому місті Фінстерау національна паралімпійська збірна України завоювала 3 золоті, 3 срібні і 2 бронзові медалі, закріпивши своє лідерство в турнірній таблиці.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

У категорії "Чоловіки стоячи" українець Ігор Рептюх завоював "золото", а його суперник по гонці і товариш по команді Григорій Вовчинський - "бронзу".

У цій же категорії в жінок Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова здобула срібну нагороду, Ірина Буй - бронзову.

У категорії "Чоловіки сидячи" першим став Максим Яровий, який переміг суперників зі США і з Норвегії.

У чоловіків і жінок з порушеннями зору - по одній срібній нагороді: в Юрія Уткіна та Оксани Шишкової.

За підсумками двох днів змагань у збірної України 17 медалей: 6 золотих, 7 срібних і 4 бронзові.