>

Юлія Джима завоювала "срібло" в гонці переслідування на Чемпіонаті Європи з біатлону

Українка поступилася росіянці Ірині Старих.

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в гонці переслідування (10 км) в суботу в Чехії.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Джима поступилася першим місцем росіянці Ірині Старих, яка за підсумками спринту, що відбувся напередодні, стартувала третьою і, не допустивши жодного промаху, перетнула фінішну лінію через 30 хвилин 4,4 секунди після початку гонки.

Переможниця спринту Джима програла російській спортсменці 19,8 секунди, зробивши два неточних постріли.

Третє місце зайняла також росіянка - Світлана Слєпцова (срібний призер спринту). Своїй співвітчизниці вона програла 32,1 секунди з одним промахом.

Нагадаємо, раніше Юлія Джима виграла золото.