>

"Шахтар" достроково вийшов у плей-оф Ліги Європи

Донецький клуб обіграв бельгійський "Гент" 5:3.

Донецький "Шахтар" на виїзді обіграв з рахунком 5:3 бельгійський "Гент" у матчі четвертого туру Ліги Європи УЄФА і достроково забезпечив собі вихід в 1/16 фіналу турніру.

Господарі відкрили рахунок уже на першій хвилині зустрічі, повідомляє Інтерфакс-Україна. У кінцівці першого тайму "гірники" забили тричі і змінили перебіг матчу на свою користь. Спочатку з пенальті забив Марлос, а потім відзначилися Тайсон і Тарас Степаненко.

У середині другого тайму Фред довів рахунок до великого на користь "Шахтаря". У кінцівці спочатку "Гент" відіграв один м'яч, а потім команди ще обмінялися голами. В українській команді відзначився Факундо Феррейра.

В іншому матчі цієї групи португальська "Брага" обіграла з рахунком 3:1 турецький "Коньяспор".

Після чотирьох турів "Шахтар" лідирує в групі з 12 очками, "Брага" набрала 5 очок, в активі "Гента" - 4, у "Коньяспору" - 1 очко.

Раніше в четвер у рамках групового турніру Ліги Європи луганська "Зоря" внічию 1:1 зіграла з голландським "Фейєноордом".