>

Коноплянка зробив дубль у матчі Кубка Німеччини

В активі вихованця "Дніпра" вже три голи в складі "Шальке".

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка забив два голи в матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини проти ФК "Нюрнберг", повідомляє Sportarena.

На 20-й хвилині зустрічі Коноплянка п'ятою ефектно забив м'яч у ворота після подачі Макса Майєра з кутового.

У кінцівці першого тайму українець знову відзначився після кутового. Цього разу м'яч заметався в карній зоні, а Коноплянка з льоту пробив просто під поперечину.

Таким чином в активі вихованця "Дніпра" вже 3 голи у складі "Шальке" у всіх турнірах. Раніше Євген вже забивав у матчі Ліги Європи проти "Краснодара" (1:0).

Матч між "Шальке" і "Нюрнбергом" завершився з рахунком 3:2. Тож команда Євгена Коноплянки вийшла в 1/8 фіналу Кубка Німеччини.

Нагадаємо, 27-річний Коноплянка перейшов у "Шальке" наприкінці серпня із "Севільї" на правах оренди.