>

"Зоря" з мінімальним рахунком поступилася "Манчестер Юнайтеду"

Гра на "Олд Траффорді" завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів

Луганська "Зоря" поступилася "Манчестер Юнайтеду" на стадіоні "Олд Траффорд" в рамках групового турніру Ліги Європи.

Англійська команда значно більше володіла м'ячем, але за першу годину гри зуміла створити тільки один по-справжньому небезпечний момент, коли на 20-й хвилині нападаючий Маркус Решфорд потрапив у поперечину.

При цьому "Зоря" першою завдала удару у площину воріт. Сталося це лише на 66-й хвилині, забити "Манчестеру" міг Пауліна, але воротар Серхіо Ромеро в стрибку перевів м'яч на кутовий. Буквально через кілька хвилин після Златан Ібрагімович головою забив Олексію Шевченку.

У паралельному матчі турецький "Фенербахче" виграв у "Феєнорда" також з рахунком 1:0. Таким чином, луганчани опустилися на останнє місце з 1 очком. У решти команд їх по три.

Нагадаємо, що в першому турі "Зоря" на останній хвилині втратила перемогу над "Фенербахче", а "Феєнорд" виграв у "Манчестер Юнайтеда".