>

"Динамо" програло "Зорі" і скотилося на третє місце в чемпіонаті України

Єдиний гол був забитий на останній доданій хвилині.

Київське "Динамо" в неділю програло луганській "Зорі" у восьмому турі чемпіонату України.

Єдиний гол на останній доданій хвилині другого тайму забив у контратаці захисник "Зорі" Євген Опанасенко. Після цього матчу "Динамо" опускається на третє місце, пропускаючи вперед "Зорю". У киян - 16 очок, у команди з Луганська - 17.

Динамо - Зоря 0:1

Гол: Опанасенко, 90+3

Динамо: Шовковський - Макаренко (Морозюк, 85), Віда, Хачеріді, Антунеш - Рибалка - Циганков (Гусєв, 59), Буяльський, Гармаш, Гонсалес (Бесєдін, 73) - Гладкий

Зоря: А. Шевченко - Каменюка (Петряк, 46), Форстер, Сіваков, Опанасенко - Гордієнко, Гречишкин - Караваєв, Ліпартія (Любенович, 62), Соболь - Кулач

Донецький "Шахтар" тим часом, вигравши з рахунком 1:0 у полтавської "Ворскли", відірвався від "Динамо" вже на шість очок.

Ворскла - Шахтар 0:1

Гол: Тайсон, 54

Ворскла: Непогодов - Пердута, Пилявський, Дитятьєв, Сімінін - Чеснаков, Ткачук (Скляр, 32) - Турсунов (Бартулович. 85), Хлебас, Кобахідзе- Коломоєць (Ребенок, 69)

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький (Кучер, 49), Ісмаїлі - Малишев, Фред - Марлос (Бернард, 85), Дентиньо, Тайсон - Едуардо (Степаненко, 90+4)