Паралімпійська збірна за чотири дні до закінчення Ігор повторила результат Лондона

Українські спортсмени виграли 32 золотих, 24 срібних і 27 бронзових медалей.

Збірна України за чотири дні до закінчення Паралімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро повторила результат Лондонської олімпіади.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України (Паралімпійський комітет) у Фейсбуці.

У дебютному виді спорту Паралімпіади в Ріо і для національної збірної команди - параканое - Україна виграла дві високі нагороди - золото у Ємельянова Сергія (39.810) і срібло у Лагутенко Наталії (55.599).

"Ранок восьмого дня завершився вдало! Тепер у доробку нашої збірної команди 32 золотих, 24 срібних і 27 бронзових медалей - 83 медалі. Сьогодні вранці ми повторили результат Лондона за золотими нагородами", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, на Паралімпійських іграх - 2012 у Лондоні українські спортсмени завоювали 84 медалі, з яких 32 - золоті.

За сім днів змагань на Паралімпіаді в Ріо українці завоювали 81 медаль - 31 золоту, 23 срібних та 27 бронзових. Українські паралімпійці встановили 14 світових рекордів і 14 паралімпійських. В загальнокомандному медальному заліку наша збірна утримує третє місце. Лідери - китайці, які завоювали 172 медалі, на другому місці - британці.