>

Бразильські футболісти вперше в історії виграли Олімпіаду

Вирішальний пенальті забив Неймар.

Чоловіча олімпійська збірна Бразилії вперше в історії перемогла на Олімпійських іграх.

У фінальному матчі домашньої Олімпіади-2016 бразильська команда на чолі зі своєю головною зіркою Неймаром обіграла в серії пенальті збірну Німеччини, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Основний час зустрічі закінчився з рахунком 1:1. На гол Неймара на 26-й хвилині німці відповіли точним ударом Максиміліана Майера на 59-й хвилині. У додатковий час команди не забивали, а в серії пенальті Бразилія виявилася сильнішою з рахунком 5:4. Вирішальний пенальті після того, як німецький футболіст не зміг у п'ятій спробі переграти бразильського воротаря, забив Неймар.

До нинішньої Олімпіади команда Бразилії тричі програвала у фіналах Олімпійських турнірів (Лос-Анджелес-1984, Сеул-1988, Лондон-2012), ще тричі бразильці програвали в півфіналах і грали в матчах за третє місце.