>

Португалія вийшла у півфінал Євро, перемігши Польщу по пенальті

Основний час матчу закінчився нічиєю 1:1

Збірна Португалії в першому чвертьфінальному матчі Євро-2016 у серії післяматчевих пенальті перемогла збірну Польщі з загальним рахунком 5:3.

Основний час матчу закінчився нічиєю 1:1.

Перший гол матчу на 2-й хвилині у ворота португальців забив Роберт Левандовскі. Відігратися збірній Португалії вдалося на 33-й хвилині. Гол у відповідь на рахунку Ренату Санша.

У додатковий час переможця також не виявили, а доля матчу вирішилася в серії пенальті. Точнішими були португальці - 5:3.

У півфіналі Євро-2016 Португалія зіграє 6 липня проти переможця пари Уельс-Бельгія.

Нагадаємо, польські футбольні вболівальники влаштували побоїще у Старому порту Марселя напередодні матчу їхньої збірної з командою Португалії у чвертьфіналі Євро-2016. Місцева поліція застосувала сльозогінний газ, щоб заспокоїти фанатів. Чотирьох поляків затримали.