>

Іспанія першою на Євро-2016 забила більше, ніж два голи в одному матчі

Туреччина програла 0:3.

Збірна Іспанії першою на Євро-2016 забила більше, ніж два голи в одному матчі. Жертвою діючих чемпіонів Європи стала Туреччина, яка програла з рахунком 0:3.

У іспанців двічі забив Альваро Мората ("Ювентус"), один раз - Ноліто ("Сельта").

Альваро Мората

Перший гол у ворота Туреччини забили на 34-й хвилині. Жорді Альба ("Барселона") відіграв на Ноліто, той навісив у штрафний на Морату, який із лінії воротарського кивком голови відправив м'яч у сітку

Через три хвилини Сеск Фабрегас ("Челсі) навісив у штрафний, де Мехмет Топал ("Фенербахче") невдало зіграв головою. М'яч опинився в Ноліто, який реалізував гольовий момент.

Третій гол було забито невдовзі після початку другого тайму після триходівки Андрес Іньєста ("Барселона") - Жорді Альба - Альваро Мората.

Іспанія після цієї гри гарантувала собі місце в 1/8 фіналу. Першу гру чемпіони Європи виграли в чехів з рахунком 1:0.