>

Уельс виграв у Словаччини на Євро

У матчі дебютантів сильнішими виявилися британці.

Збірна Уельсу в першому матчі на чемпіонаті Європи з футболу виграла у Словаччини з рахунком 2:1.

Гарет Бейл, який виступає за "Реал", ударом зі штрафного на 10-й хвилині відкрив рахунок, забивши дебютний гол для Уельсу на чемпіонатах Європи.

До кінця тайму словаки заграли активніше, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Денні Ворда ("Ліверпуль") так і не виникло. Однак на 61-й хвилині словаки все ж зрівняли рахунок. Ондрей Дуда ("Легія") з району 11-метрової позначки замкнув передачу Роберта Мака (ПАОК).

Втім, через двадцять хвилин переможний гол для Уельсу забив Хел Робсон-Кану ("Редінг").

Нагадаємо, що і Словаччина, і Уельс вперше грають на чемпіонаті Європи. В одній групі з ними - Росія і Англія.