>

Швейцарія обіграла Албанію з рахунком 1:0

У групі A лідирує Франція.

Збірна Швейцарії з футболу обіграла Албанію з рахунком 1:0 в матчі першого туру на Євро-2016.

Єдиний гол забив Фабіан Шер (захисник "Хоффенхайма") вже на п'ятій хвилині. Джержан Шакірі ("Сток Сіті") навісив із кутового, а Шер, який перебував у центрі штрафного, головою переправив м'яч у сітку.

Наприкінці другого тайму збірна Албанії залишилася в меншості, коли було вилучено капітана Лорика Цана ("Нант"), але гравці не опустили рук і після перерви створили декілька гольових моментів.

При цьому швейцарці могли перемогти зі значно більшим рахунком, проте реалізація не була сьогодні їх сильною стороною.

Нагадаємо, в п'ятницю в групі A Франція обіграла Румунію з рахунком 2:1, вона займає поки що перше місце.