>

Київське "Динамо" вилетіло з Кубка України

ФК "Олександрія" сенсаційно входить до півфіналу

"Александрия" минимально обыграла киевское "Динамо"

У матчі-відповіді  чвертьфіналу Кубка України з футболу "Олександрія" мінімально обіграла київське "Динамо" з рахунком 1: 0 і вперше в своїй історії пробилася до півфіналу турніру.

Єдиний гол у ворота киян забив Артем Чорний на 24 хвилині прямим ударом з кутового. При цьому з 55-ї хвилини "Динамо" грало в меншості після відсторонення Сергія Рибалки.

Попередній матч закінчився нічиєю 1: 1. Таким чином, столичний клуб припиняє участь у турнірі.

Ще одним півфіналістом стала луганська "Зоря". Підопічні Юрія Вернидуба забили м'ячі у ворота луцької "Волині" і вперше вийшли в 1/2 турніру.

Нагадаємо, "Динамо" не змогло пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Матч-відповідь із "Манчестер Сіті" завершився з рахунком 0: 0, а в першому матчі "Динамо" поступилося англійцям з рахунком 1: 3.