>

"Шахтар" пройшов у Лігу Європи з трьома очками

Матч між українцями та французами закінчився з рахунком 0:2

Донецький "Шахтар" у заключному поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів поступився паризькому ПСЖ з рахунком 0:2, повідомляє UA-Football.

Перший тайм на "Парк де-Пренс" пройшов у рівній боротьбі, підопічні Луческу були розкуті і багато атакували, хоча допускали помилки в обороні. Проте рахунок до перерви так і не було відкрито.

Фатальною стала груба помилка гірників в обороні у другому таймі. Ісмаїлі не дограв свій момент до кінця, і Лукас Моура заскочив зненацька голкіпера "помаранчево-чорних".

"Шахтар" зробив кілька спроб відігратися, але забити французам гості з України так і не змогли. Ба більше, ПСЖ зусиллями Ібрагімовича вдруге змусив Каніболоцького виймати м'яч із сітки.

Тож

у "Шахтаря" після шести матчів лише три очки. Але цього достатньо, щоб продовжити участь у єврокубках навесні - але вже в рамках Ліги Європи.