>

"Шахтар" пробився в груповий турнір ЛЧ

Матч у Львові завершився з рахунком 2:2

"Шахтар" у Львові зіграв матч останнього відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти віденського "Рапіда". Гра завершилася з нічийним рахунком 2:2, але з урахуванням виїзної перемоги українська команда проходить далі. "Рапід" вирушає до Ліги Європи.

Підопічні Мірчі Луческу відкрили рахунок вже на 10 хвилині - гол з-за меж штрафного майданчика лівою ногою забив Марлос. Але вже через кілька хвилин "Рапід" зрівняв рахунок. Після провалу захисту і хаосу біля воріт Пятова найспритнішим виявився Луїс Шауб, який забив головою. А на 22 хвилині Штеффен Хофман зі штрафного довів рахунок до 2:1. На 27 хвилині Олександр Гладкий зрівняв рахунок після передачі Даріо Срни.

В останні хвилини другого тайму вдесятьох "Рапід" примудрився створити два забійних моменти, але обидва рази "Шахтарю" пощастило.

Разом з "Шахтарем" у груповий турнір пробилися "Валенсія", загребське "Динамо", "Мальме" і "Маккабі" з Тель-Авіва. Завтра відбудуться ще п'ять матчів плей-оф.

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться у четвер, 27 серпня. У ньому візьмуть 32 команди, які буде поділено на вісім груп. У них вони проведуть по два матчі - вдома і на виїзді - з кожним суперником.

22 команди, у тому числі "Динамо" як чемпіон України, отримали автоматичні путівки в груповий етап. До них приєднаються десять переможців раунду плей-оф, серед яких і "Шахтар".

У перший кошик при жеребкуванні групового етапу потрапляють чинний переможець турніру і чемпіони семи провідних асоціацій: Іспанії, Англії, Німеччини, Італії, Португалії, Франції та Росії. Однак оскільки переможець ЛЧ - "Барселона" - одночасно став чемпіоном Іспанії, восьме місце в першому кошику отримає чемпіон Нідерландів. Таким чином, у перший кошик входять "Барселона", "Челсі", "Баварія", "Ювентус", "Бенфіка", "Парі Сен-Жермен", "Зеніт" і ПСВ.

Решта три кошики буде складено згідно з клубними коефіцієнтами. "Шахтарю" і "Динамо" світить або другий, або третій кошик. Зустрічі представників однієї асоціації на цій стадії виключено.