>

Ярмоленко вивів "Динамо" в 1/8 фіналу Кубка України

"Металіст", "Карпати" і "Металург" зганьбилися, поступившись Першій лізі.

Київське "Динамо" без проблем вийшло в 1/8 фіналу Кубка України, розгромивши "Гірник-Спорт" з рахунком 6:0

У всіх шести голах узяв участь Андрій Ярмоленко, який уже однією ногою в "Евертоні". У першому таймі він вивів Кравця один на один із голкіпером, який реалізував свій момент, а опісля забив і сам, замкнувши навіс з лівого флангу.

На 56-й хвилині Андрій віддав передачу на Велозу, а португалець вразив далеку "дев'ятку" воріт "гірників". Через дев'ять хвилин Ярмоленко відзначився сам, пробивши з правого краю у далекий кут воріт суперника. Буквально відразу після цього Андрій зробив акцентований навіс від кутового прапорця на Антунеша, а португалець ударом з лету відправив м'яч у сітку. Шостий гол забив знову Ярмоленко, закотивши м'яч у порожні ворота після передачі Кравця.

Гірняк-Спорт — Динамо 0:6

Голи: Кравець, 26, Ярмоленко, 40, 66, 76, Велозу, 57, Антунеш, 68

Донецький "Шахтар" не менш упевнено пробився в 1/8 фіналу Кубка України, здолавши "Арсенал-Київ", який потроху відроджується. Команда Мірчі Луческу неосновним складом забила у ворота суперника три м'ячі. Відзначилися Максим Малишев, Едуардо і Сергій Гринь.

Арсенал-Київ — Шахтар 0:3

Голи: Малишев, 22, Едуардо, 41, Гринь, 75

"Дніпро" у матчі з аматорськими "Балканами" забив тільки раз, чого теж вистачило для виходу в наступний раунд.

Балкани — Дніпро 0:1

Гол: Ротань, 86

Зганьбилися в кубку харківський "Металіст", львівські "Карпати" і запорізький "Металург", поступившись командам із Першої ліги - відповідно "Миколаєву", кіровоградській "Зірці" і "Тернополю".

В 1/8 вийшли також "Оболонь-Бровар", "Волинь", "Ворскла", "Чорноморець", "Гірник", "Олександрія".

Ще два матчі на момент написання новини не закінчилися.