>

"Динамо" вирвало перемогу у "Чорноморця", а "Дніпро" оступилося в Полтаві

Кияни не бажають відпускати "Шахтар"

"Динамо" в гостьовій грі з "Чорноморцем", яка рясніла справжньою чоловічою боротьбою, вирвало перемогу на 89-й хвилині матчу. Це Жуніор Мораес п'ятою переправив м'яч у ворота. Вже в компенсований час добив господарів Андрій Ярмоленко.

Відзначимо, що одесити грали без свого забивали Влада Калитвинцева, якому за умовами оренди заборонено виходити на поле проти "Динамо".

У матчі "Ворскла" - "Дніпро" забивали тільки гості. Але, на біду, і в свої ворота теж. Полтавців на 53-й хвилині вперед вивів Федецький, а на 73-й Нікола Калинич рахунок зрівняв. "Дніпро" у стартових трьох турах втратило вже чотири очки.

І окремо відзначимо першу перемогу в елітному дивізіоні дніпродзержинської "Сталі", яка змогла скористатися єврокубковою втомою "Зорі" - 2:0.

У чемпіонаті лідирують "Шахтар" і "Динамо" - по 9 очок. У "Карпат" 6 пунктів, а "Дніпро" і "Металіст" з 5-ма очками розташувалися слідом.